KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12257506
nr 1225 7506
Arthur Percy
(1886-1976), Sverige
Oljemålning, Väderkvarn, signerad, 1944. Olja på duk, 27x34 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 december 2018
kl 19:39:04
Arthur Percy
Läs mer om Arthur Percy